
Wholesale Unisex Cross Chain Necklace With Gold Electroplated Stainless Steel Pendant And Tiger Eye Stone
Wholesale Unisex Cross Chain Necklace With Gold Electroplated Stainless Steel Pendant And Tiger Eye Stone
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $2.03
-65%$2.03
$0.71More Images











Wholesale Unisex Cross Chain Necklace With Gold Electroplated Stainless Steel Pendant And Tiger Eye Stone
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























