
Wholesale Unisex Geometric Cross Necklace Made Of Environmentally Friendly Copper With Gold Electroplating
Wholesale Unisex Geometric Cross Necklace Made Of Environmentally Friendly Copper With Gold Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Environmentally Friendly Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.98
-65%$1.98
$0.69More Images





Wholesale Unisex Geometric Cross Necklace Made Of Environmentally Friendly Copper With Gold Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Environmentally Friendly Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Environmentally Friendly Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























