
Wholesale Unisex Geometric Rhombus Pendant Necklace Made Of Brass Zircon And Environmentally Friendly Copper With Electroplating
Wholesale Unisex Geometric Rhombus Pendant Necklace Made Of Brass Zircon And Environmentally Friendly Copper With Electroplating
| 840 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Rhombus |
| Pendant Material | Brass,Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images










Wholesale Unisex Geometric Rhombus Pendant Necklace Made Of Brass Zircon And Environmentally Friendly Copper With Electroplating
| 840 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Rhombus |
| Pendant Material | Brass,Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 840 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Rhombus |
| Pendant Material | Brass,Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |























