
Wholesale Unisex Geometric Round Oval Necklace Electroplated 18K Gold Color Retention Copper Stainless Steel
Wholesale Unisex Geometric Round Oval Necklace Electroplated 18K Gold Color Retention Copper Stainless Steel
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $1.36
-65%$1.36
$0.48More Images



























Wholesale Unisex Geometric Round Oval Necklace Electroplated 18K Gold Color Retention Copper Stainless Steel
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























