
Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel Electroplated Pendant Clavicle Chain Light Luxury Style
Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel Electroplated Pendant Clavicle Chain Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $3.84
-65%$3.84
$1.34More Images









Wholesale Unisex Geometric Stainless Steel Electroplated Pendant Clavicle Chain Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |























