
Wholesale Unisex Geometric Tiger Eye Stone Pendant Necklace With Cross Chain 18K Gold Electroplated Stainless Steel Jewelry
Wholesale Unisex Geometric Tiger Eye Stone Pendant Necklace With Cross Chain 18K Gold Electroplated Stainless Steel Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images





Wholesale Unisex Geometric Tiger Eye Stone Pendant Necklace With Cross Chain 18K Gold Electroplated Stainless Steel Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























