
Wholesale Unisex Geometric Wave Stainless Steel Electroplated Earrings With Irregular Simple Niche Design Nonfading
Wholesale Unisex Geometric Wave Stainless Steel Electroplated Earrings With Irregular Simple Niche Design Nonfading
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Wave |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $5.41
-65%$5.41
$1.89More Images





Wholesale Unisex Geometric Wave Stainless Steel Electroplated Earrings With Irregular Simple Niche Design Nonfading
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Wave |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Wave |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |























