
Wholesale Unisex Geometric Wax Rope Stainless Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Unisex Geometric Wax Rope Stainless Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Wax Rope Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $3.99
-65%$3.99
$1.40More Images




















Wholesale Unisex Geometric Wax Rope Stainless Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Wax Rope Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Rope Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























