
Wholesale Unisex Gothic Medieval Style Gold Plated Stainless Steel Animal Zodiac Spider Pendant Necklace With Cross Chain
Wholesale Unisex Gothic Medieval Style Gold Plated Stainless Steel Animal Zodiac Spider Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Medieval Style,Animals |
| Weight | 10g |
Original: $2.35
-65%$2.35
$0.82More Images







Wholesale Unisex Gothic Medieval Style Gold Plated Stainless Steel Animal Zodiac Spider Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Medieval Style,Animals |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Medieval Style,Animals |
| Weight | 10g |























