
Wholesale Unisex Heartshaped Gold Electroplated Stainless Steel Pendant Necklace With Cross Chain
Wholesale Unisex Heartshaped Gold Electroplated Stainless Steel Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images















Wholesale Unisex Heartshaped Gold Electroplated Stainless Steel Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























