
Wholesale Unisex Ins Style Electroplated Stainless Steel Round Snake Bone Chain Necklace
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style |
| Weight | 16g |
Original: $2.79
-65%$2.79
$0.98More Images





Wholesale Unisex Ins Style Electroplated Stainless Steel Round Snake Bone Chain Necklace
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style |
| Weight | 16g |























