
Wholesale Unisex Jewelry Set Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Star Sun And Moon Clouds Universe Pattern Necklace And Bracelet
Wholesale Unisex Jewelry Set Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Star Sun And Moon Clouds Universe Pattern Necklace And Bracelet
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 20g |
Original: $2.72
-65%$2.72
$0.95More Images









Wholesale Unisex Jewelry Set Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Star Sun And Moon Clouds Universe Pattern Necklace And Bracelet
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 20g |























