
Wholesale Unisex Light Luxury Geometric Gold Plated Copper Zircon Cross Pendant Necklace With O Word Chain
Wholesale Unisex Light Luxury Geometric Gold Plated Copper Zircon Cross Pendant Necklace With O Word Chain
| 457 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $1.88
-65%$1.88
$0.66More Images




Wholesale Unisex Light Luxury Geometric Gold Plated Copper Zircon Cross Pendant Necklace With O Word Chain
| 457 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 457 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























