
Wholesale Unisex Light Luxury Geometric Pendant Necklace With Gold Plated Copper Zircon Pendant And O Word Chain
Wholesale Unisex Light Luxury Geometric Pendant Necklace With Gold Plated Copper Zircon Pendant And O Word Chain
| 462 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Wholesale Unisex Light Luxury Geometric Pendant Necklace With Gold Plated Copper Zircon Pendant And O Word Chain
| 462 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 462 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























