
Wholesale Unisex Light Luxury Gold Plated Copper And Zircon Cross Necklace With O Word Chain
Wholesale Unisex Light Luxury Gold Plated Copper And Zircon Cross Necklace With O Word Chain
| 454 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Cross |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $1.77
-65%$1.77
$0.62More Images




Wholesale Unisex Light Luxury Gold Plated Copper And Zircon Cross Necklace With O Word Chain
| 454 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Cross |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 454 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Cross |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























