
Wholesale Unisex Light Luxury Style Animals Zodiac Pattern Cartoon Anime Pendant Necklace Made Of Titanium Steel And Environmentally Friendly Copper With Gold Plated Processing
Wholesale Unisex Light Luxury Style Animals Zodiac Pattern Cartoon Anime Pendant Necklace Made Of Titanium Steel And Environmentally Friendly Copper With Gold Plated Processing
| 8853 1 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Environmentally Friendly Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Wholesale Unisex Light Luxury Style Animals Zodiac Pattern Cartoon Anime Pendant Necklace Made Of Titanium Steel And Environmentally Friendly Copper With Gold Plated Processing
| 8853 1 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Environmentally Friendly Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 8853 1 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Environmentally Friendly Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























