
Wholesale Unisex Light Luxury Style Fruit And Flower Shaped Copper Electroplated Pendant Necklace Accessory
Wholesale Unisex Light Luxury Style Fruit And Flower Shaped Copper Electroplated Pendant Necklace Accessory
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Fruit,Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Weight | 10g |
More Images







Wholesale Unisex Light Luxury Style Fruit And Flower Shaped Copper Electroplated Pendant Necklace Accessory
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Fruit,Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Fruit,Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Weight | 10g |























