
Wholesale Unisex Light Luxury Style Gold Plated Stainless Steel Necklace With Angel Wings Footprint Heart English Letters Square Tag Envelope Bow Tie Pendant And Cross Chain
Wholesale Unisex Light Luxury Style Gold Plated Stainless Steel Necklace With Angel Wings Footprint Heart English Letters Square Tag Envelope Bow Tie Pendant And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images







Wholesale Unisex Light Luxury Style Gold Plated Stainless Steel Necklace With Angel Wings Footprint Heart English Letters Square Tag Envelope Bow Tie Pendant And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























