
Wholesale Unisex Openable Fruit Design Diamondstudded Oildrip Copper Pendant Necklace With Electroplating
Wholesale Unisex Openable Fruit Design Diamondstudded Oildrip Copper Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Pastoral Style,Fruit,Food |
| Weight | 6g |
More Images







Wholesale Unisex Openable Fruit Design Diamondstudded Oildrip Copper Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Pastoral Style,Fruit,Food |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Pastoral Style,Fruit,Food |
| Weight | 6g |























