
Wholesale Unisex Punk Geometric Ushaped Titanium Steel Electroplated Ring And Bracelet
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Punk |
| Weight | 2g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images













































Wholesale Unisex Punk Geometric Ushaped Titanium Steel Electroplated Ring And Bracelet
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Punk |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Punk |
| Weight | 2g |























