
Wholesale Unisex Retro Light Luxury Fruit Walnut Pendant Clavicle Chain With O Word Chain In Stainless Steel Silver Gold Plated
Wholesale Unisex Retro Light Luxury Fruit Walnut Pendant Clavicle Chain With O Word Chain In Stainless Steel Silver Gold Plated
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Silver Gold Plated |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Weight | 10g |
Original: $4.34
-65%$4.34
$1.52More Images






Wholesale Unisex Retro Light Luxury Fruit Walnut Pendant Clavicle Chain With O Word Chain In Stainless Steel Silver Gold Plated
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Silver Gold Plated |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Silver Gold Plated |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Weight | 10g |























