
Wholesale Unisex Stainless Steel Electroplated Heart Shape Sunflower Dopamine Scarf Necklace
Wholesale Unisex Stainless Steel Electroplated Heart Shape Sunflower Dopamine Scarf Necklace
| Chain Style | Scarf |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $4.31
-65%$4.31
$1.51More Images








Wholesale Unisex Stainless Steel Electroplated Heart Shape Sunflower Dopamine Scarf Necklace
| Chain Style | Scarf |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Scarf |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























