
Wholesale Unisex Stainless Steel Electroplated Twist Chain Necklace And Bracelet Jewelry
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Twist Chain |
| Gender | Twist Gold And Silver Mixed Color Necklace And Bracelet,Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Twist Chain |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 38g |
Original: $3.97
-65%$3.97
$1.39More Images






Wholesale Unisex Stainless Steel Electroplated Twist Chain Necklace And Bracelet Jewelry
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Twist Chain |
| Gender | Twist Gold And Silver Mixed Color Necklace And Bracelet,Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Twist Chain |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Twist Chain |
| Gender | Twist Gold And Silver Mixed Color Necklace And Bracelet,Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Twist Chain |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 38g |























