
Wholesale Unisex Stainless Steel Gold Electroplated Seahorse Starfish Pendant Cross Chain Necklace
Wholesale Unisex Stainless Steel Gold Electroplated Seahorse Starfish Pendant Cross Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.87
-65%$1.87
$0.65More Images








Wholesale Unisex Stainless Steel Gold Electroplated Seahorse Starfish Pendant Cross Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























