
Wholesale Unisex Vintage Geometric Titanium Steel Ring With 18K Real Gold Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Vintage,Geometry |
| Weight | 2g |
Original: $3.14
-65%$3.14
$1.10More Images
















Wholesale Unisex Vintage Geometric Titanium Steel Ring With 18K Real Gold Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Vintage,Geometry |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Vintage,Geometry |
| Weight | 2g |























