
Wholesale Unisex Vintage Minimalist Doublelayer Heart Pendant Necklace With Cross Chain In Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated
Wholesale Unisex Vintage Minimalist Doublelayer Heart Pendant Necklace With Cross Chain In Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Vintage,Minimalist |
| Weight | 12g |
Original: $2.03
-65%$2.03
$0.71More Images






Wholesale Unisex Vintage Minimalist Doublelayer Heart Pendant Necklace With Cross Chain In Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Vintage,Minimalist |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Vintage,Minimalist |
| Weight | 12g |























