
Wholesale Unisex Vintage Minimalist Electroplated Titanium Steel And Stainless Steel Ushaped Pendant Cross Chain Necklace Jewelry
Wholesale Unisex Vintage Minimalist Electroplated Titanium Steel And Stainless Steel Ushaped Pendant Cross Chain Necklace Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Vintage,Minimalist |
| Weight | 10g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images








Wholesale Unisex Vintage Minimalist Electroplated Titanium Steel And Stainless Steel Ushaped Pendant Cross Chain Necklace Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Vintage,Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Vintage,Minimalist |
| Weight | 10g |























