
Wholesale Unisex Vintage Minimalist Ushaped Cross Chain Titanium Steel Stainless Steel Electroplated Necklace Jewelry
Wholesale Unisex Vintage Minimalist Ushaped Cross Chain Titanium Steel Stainless Steel Electroplated Necklace Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Vintage,Minimalist |
| Weight | 11g |
Original: $2.03
-65%$2.03
$0.71More Images







Wholesale Unisex Vintage Minimalist Ushaped Cross Chain Titanium Steel Stainless Steel Electroplated Necklace Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Vintage,Minimalist |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Vintage,Minimalist |
| Weight | 11g |























