
Wholesale Vintage Geometric Electroplated Stainless Steel Devil's Eye Triangular Female Accessories Set Earrings Necklaces
Wholesale Vintage Geometric Electroplated Stainless Steel Devil's Eye Triangular Female Accessories Set Earrings Necklaces
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Vintage,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $2.62
-65%$2.62
$0.92More Images






Wholesale Vintage Geometric Electroplated Stainless Steel Devil's Eye Triangular Female Accessories Set Earrings Necklaces
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Vintage,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Vintage,Geometry |
| Weight | 20g |























