
Wholesale Vintage Geometric Electroplated Stainless Steel Necklace For Women
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Vintage,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $4.62
-65%$4.62
$1.62More Images






Wholesale Vintage Geometric Electroplated Stainless Steel Necklace For Women
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Vintage,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Vintage,Geometry |
| Weight | 50g |























