
Wholesale Vintage Light Luxury Gold Plated Geometric Ushaped Stainless Steel Zircon Crystal Green Multilayer Hollow Open Ring For Women
Wholesale Vintage Light Luxury Gold Plated Geometric Ushaped Stainless Steel Zircon Crystal Green Multilayer Hollow Open Ring For Women
| Gender | Open Rings,Finger Rings,Women's |
|---|---|
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Palace Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images












Wholesale Vintage Light Luxury Gold Plated Geometric Ushaped Stainless Steel Zircon Crystal Green Multilayer Hollow Open Ring For Women
| Gender | Open Rings,Finger Rings,Women's |
|---|---|
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Palace Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Open Rings,Finger Rings,Women's |
|---|---|
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Palace Style,Geometry |
| Weight | 5g |























