
Wholesale Vintage Style Electroplated Stainless Steel Jewelry Set With Heart Water Drop Bell Patterns For Women
Wholesale Vintage Style Electroplated Stainless Steel Jewelry Set With Heart Water Drop Bell Patterns For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |
Original: $3.88
-65%$3.88
$1.36More Images






Wholesale Vintage Style Electroplated Stainless Steel Jewelry Set With Heart Water Drop Bell Patterns For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |























