🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Vintage Turquoise Sunflower Stainless Steel Electroplated Jewelry Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Vintage,Plants And Flowers |
| Weight | 32g |
Select Color
From $0.69
Original: $1.96
-65%Wholesale Vintage Turquoise Sunflower Stainless Steel Electroplated Jewelry Set For Women—
$1.96
$0.69More Images







Wholesale Vintage Turquoise Sunflower Stainless Steel Electroplated Jewelry Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Vintage,Plants And Flowers |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Vintage,Plants And Flowers |
| Weight | 32g |























