
Wholesale Women Jewelry Titanium Steel Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Shape Earrings Ring
Wholesale Women Jewelry Titanium Steel Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Shape Earrings Ring
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $4.91
-65%$4.91
$1.72More Images
















Wholesale Women Jewelry Titanium Steel Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Shape Earrings Ring
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























