
Wholesale Women's 18K Gold Electroplated Stainless Steel Ring With Heart Drop Geometric Shapes And Inlaid White Shell Tiger Eye Stone
Wholesale Women's 18K Gold Electroplated Stainless Steel Ring With Heart Drop Geometric Shapes And Inlaid White Shell Tiger Eye Stone
| Gender | Natural Stone Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 16g |
Original: $3.93
-65%$3.93
$1.38More Images













Wholesale Women's 18K Gold Electroplated Stainless Steel Ring With Heart Drop Geometric Shapes And Inlaid White Shell Tiger Eye Stone
| Gender | Natural Stone Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Natural Stone Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 16g |























