
Wholesale Women's 18K Gold Electroplated Zircon Inlaid Horseshoe Buckle Pig Nose Pendant And Earrings Set Made Of Environmentally Friendly Copper Light Luxury Accessories
Wholesale Women's 18K Gold Electroplated Zircon Inlaid Horseshoe Buckle Pig Nose Pendant And Earrings Set Made Of Environmentally Friendly Copper Light Luxury Accessories
| 329 | Titanium Steel Material,Electroplated In Vacuum Furnace 18K |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images







Wholesale Women's 18K Gold Electroplated Zircon Inlaid Horseshoe Buckle Pig Nose Pendant And Earrings Set Made Of Environmentally Friendly Copper Light Luxury Accessories
| 329 | Titanium Steel Material,Electroplated In Vacuum Furnace 18K |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 329 | Titanium Steel Material,Electroplated In Vacuum Furnace 18K |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























