
Wholesale Women's 18K Gold Plated Copper Zircon Rhombus Flower O Word Chain Necklace Light Luxury Jewelry
Wholesale Women's 18K Gold Plated Copper Zircon Rhombus Flower O Word Chain Necklace Light Luxury Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Rhombus |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images




Wholesale Women's 18K Gold Plated Copper Zircon Rhombus Flower O Word Chain Necklace Light Luxury Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Rhombus |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Rhombus |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























