
Wholesale Women's 18K Goldplated Stainless Steel Pearl Earrings With Vacuum Plating 18K In Furnace Ins Style Minimalist Design
Wholesale Women's 18K Goldplated Stainless Steel Pearl Earrings With Vacuum Plating 18K In Furnace Ins Style Minimalist Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum Plating 18K In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | 18 Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images








Wholesale Women's 18K Goldplated Stainless Steel Pearl Earrings With Vacuum Plating 18K In Furnace Ins Style Minimalist Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum Plating 18K In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | 18 Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum Plating 18K In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | 18 Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |























