
Wholesale Women's 18K Real Gold Plated Copper Pendant Four Leaf Clover Geometric Flower Leaf Necklace With O Word Chain In Light Luxury Style
Wholesale Women's 18K Real Gold Plated Copper Pendant Four Leaf Clover Geometric Flower Leaf Necklace With O Word Chain In Light Luxury Style
| 8841 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Leaves,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
More Images




Wholesale Women's 18K Real Gold Plated Copper Pendant Four Leaf Clover Geometric Flower Leaf Necklace With O Word Chain In Light Luxury Style
| 8841 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Leaves,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 8841 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Leaves,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























