
Wholesale Women's 18K Real Gold Plated Heartshaped Pendant Necklace With Paper Clip Chain In Sweet And Cool Style
Wholesale Women's 18K Real Gold Plated Heartshaped Pendant Necklace With Paper Clip Chain In Sweet And Cool Style
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
More Images





Wholesale Women's 18K Real Gold Plated Heartshaped Pendant Necklace With Paper Clip Chain In Sweet And Cool Style
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |























