
Wholesale Women's Accessories Retro Printed Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Shaped Necklace Bracelet Suit
Wholesale Women's Accessories Retro Printed Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Shaped Necklace Bracelet Suit
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Original: $3.50
-65%$3.50
$1.22More Images






Wholesale Women's Accessories Retro Printed Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Shaped Necklace Bracelet Suit
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |























