
Wholesale Women's Adjustable Opening Copper Pig Ring With Electroplating And Zodiac Animal Design
Wholesale Women's Adjustable Opening Copper Pig Ring With Electroplating And Zodiac Animal Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Japan And South Korea,Zodiac |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
More Images




Wholesale Women's Adjustable Opening Copper Pig Ring With Electroplating And Zodiac Animal Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Japan And South Korea,Zodiac |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Japan And South Korea,Zodiac |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























