
Wholesale Women's Ancient Style Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Ancient Style Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $2.35
-65%$2.35
$0.82More Images





Wholesale Women's Ancient Style Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























