
Wholesale Women's Ancient Style Geometric Tiger Eye Stone Stainless Steel Electroplated O Word Chain Necklace
Wholesale Women's Ancient Style Geometric Tiger Eye Stone Stainless Steel Electroplated O Word Chain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Tiger Eye Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $7.69
-65%$7.69
$2.69More Images





Wholesale Women's Ancient Style Geometric Tiger Eye Stone Stainless Steel Electroplated O Word Chain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Tiger Eye Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Tiger Eye Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Geometry |
| Weight | 50g |























