
Wholesale Women's Asymmetric Retro Geometric Fanshaped Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace With O Word Chain
Wholesale Women's Asymmetric Retro Geometric Fanshaped Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum Plating 18K In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Fan-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Original: $3.72
-65%$3.72
$1.30More Images





Wholesale Women's Asymmetric Retro Geometric Fanshaped Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum Plating 18K In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Fan-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum Plating 18K In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Fan-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |























