
Wholesale Women's Baroque Pearl Necklace With Geometric Design 18K Real Gold Plated Stainless Steel Chain Light Luxury Minimalist Style
Wholesale Women's Baroque Pearl Necklace With Geometric Design 18K Real Gold Plated Stainless Steel Chain Light Luxury Minimalist Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 36g |
Original: $4.24
-65%$4.24
$1.48More Images





Wholesale Women's Baroque Pearl Necklace With Geometric Design 18K Real Gold Plated Stainless Steel Chain Light Luxury Minimalist Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 36g |























