
Wholesale Women's Butterfly Heart Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $2.94
-65%$2.94
$1.03More Images






Wholesale Women's Butterfly Heart Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























