
Wholesale Women's Cartoon Minimalist Stainless Steel Electroplated Jewelry Set With Heart Shape Pendant Featuring Stars Sun And Moon Clouds And Universe Patterns
Wholesale Women's Cartoon Minimalist Stainless Steel Electroplated Jewelry Set With Heart Shape Pendant Featuring Stars Sun And Moon Clouds And Universe Patterns
| Chain Style | Cuban Link Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklaces + Bracelets |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 22g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images






Wholesale Women's Cartoon Minimalist Stainless Steel Electroplated Jewelry Set With Heart Shape Pendant Featuring Stars Sun And Moon Clouds And Universe Patterns
| Chain Style | Cuban Link Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklaces + Bracelets |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Link Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklaces + Bracelets |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 22g |























