
Wholesale Women's Casual Baroque Simple Geometric Pearl Titanium Steel Electroplated Necklace With Melon Seed Chain
Wholesale Women's Casual Baroque Simple Geometric Pearl Titanium Steel Electroplated Necklace With Melon Seed Chain
| Chain Style | Melon Seed Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $0.95
-65%$0.95
$0.33More Images






Wholesale Women's Casual Baroque Simple Geometric Pearl Titanium Steel Electroplated Necklace With Melon Seed Chain
| Chain Style | Melon Seed Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Melon Seed Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |























