
Wholesale Women's Casual Geometric Heart And Fivepointed Star Pendant Necklace In Stainless Steel With 18K Real Gold Pvd Furnace Vacuum Plating
Wholesale Women's Casual Geometric Heart And Fivepointed Star Pendant Necklace In Stainless Steel With 18K Real Gold Pvd Furnace Vacuum Plating
| Chain Style | Neck Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $3.05
-65%$3.05
$1.07More Images







Wholesale Women's Casual Geometric Heart And Fivepointed Star Pendant Necklace In Stainless Steel With 18K Real Gold Pvd Furnace Vacuum Plating
| Chain Style | Neck Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Neck Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























